top of page
20211013_135838_edited.jpg

Hakkımda

1972 yılında Bulgaristan'ın Varna şehrinde doğdum. Spor hayatıma küçük yaşta başladım ve o günden bu yana birçok disiplinde kendimi geliştirdim.

Aikido, Jiu Jitsu ve MMA branşlarında uzmanlaşarak kendi spor kulübümü kurdum. Hem amatör hem de profesyonel seviyede birçok sporcu yetiştirdim. Ayrıca, Türkiye MMA Federasyonu'nun resmi menajeri olarak görev yapıyorum.

Senjutsu Dojo'nun kurucusu olarak, sporcularımı ulusal ve uluslararası arenalarda temsil etme fırsatı sunuyorum. Bu çerçevede, yurt içinde ve yurt dışında düzenlediğim müsabaka organizasyonları ile profesyonel ve amatör MMA maçlarına katılımlarını sağlıyorum.

Sporculuk kariyerim ve kulüp yöneticiliğimin yanı sıra, aynı zamanda müsabaka organizasyonları düzenleyerek spor camiasına katkıda bulunuyorum. Bu süreçte, sporcularımı en iyi şekilde temsil etmeleri için destek sağlamak ve onların başarılarına katkıda bulunmak benim için büyük bir gurur kaynağıdır.

ÇEŞİTLİ AVRUPA VE TÜRKİYE DÖVÜŞ ORGANİZASYONLARDA KATILMA İMKANI

Amatör organizayonları

output-onlinepngtools.png
GAMMA-logo_edited.png
wmmaf-logo_edited.png

Profesyonel organizayonları

strike logo_edited_edited.png
legend logo_edited.png
kingofwarior_edited.png
vendetta logo_edited.png

Basında ben

Çorlu'da Mma Federasyonu Damga Vurdu

MMA Baş Hakem İlhan Yalın ve Milli Hakem Cumhur Solak eşliğinde MMA kuralları ve teknikleri hakkında seminer düzenledi devamı oku

MMA Eğitim Kursu K.K.T.C Lapta’da Yapıldı..!

Federasyonun 2020 yılı Faaliyet Programında yer alan MMA (Mixed Martial Arts) Sporcu/Antrenör Gelişim Kampı ile Sporcu, Antrenör ve Hakem Eğitim Kursu, Lapta Gençlik Kampı’nda yapıldı.devamı oku

Nevsehir'de ilk defa MMA hakemlik kursu açıldı

MMA MHK başkanı İLHAN YALIN katılımlarıyla MMA aday hakem kursu verilmiştir. Seminere katılan ve başarıyla tamamlayan aday hakemler seminer sonrası sertifikalarını aldılar. devamı oku.

K.K.T.C de MMA sporcu, antrenör ve hakem kursu tamamlandı

 

Türkiye MMA Federasyonu Merkez Hakem Kurul Başkanı İlhan Yalın  yönetiminde yapılan gelişim kampına 40 sporcu ve 8 antrenör katıldı.devamı oku

bottom of page